Güven Yapı

Hakkımızda

Amacımız

Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayacak plastik ve kompozit malzemelerden oluşan PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini, bina içi tesisat ve bina dışı altyapı boru sistemlerini, medikal ürünler ve tarımsal sulama uygulamaları için gerekli plastik boru ve elemanlarını sürdürülebilir büyüme ve çevremizi koruyarak kaliteli ve yenilikçi olarak üretmek, insanlığın konforunu uzman kadromuzla artırmak amacımızdır.

Değerlerimiz

Hedefimiz

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm kaynaklarını kullanmak, gelişmek, büyümek ve ileri teknolojiyle kusursuzluğu ve mükemmelliği yakalamaya çalışmak Güven Yapı’nın hedefidir. Ürünlerimizin; güvenilir, sağlam, kolay ulaşılabilir, kolay kullanılabilir, sürdürülebilir, ekolojik ve satış sonrası destek gibi nedenlerle tercih edilmesi Güven Yapı’nın kusursuzluk ve mükemmellik hedefinin doğal bir sonucudur.

Biz Kimiz?

Hikayemiz

1989

Kuruluş

1989 yılında Mehmet KIZIL tarafından Banaz ilinde Şehitler Mh. Sanayi Cd. üzerinde 50 metrekare bir iş yerinde ahşap kapı ve pencere imalatı ile hizmet vermeye başlamıştır.

2000

Fıratpen Banaz Üretici Bayii

2000 yılında Mehmet KIZIL tarafından temelleri atılan Güven Yapı, 30 metrekare bir dükkanda Fıratpen Banaz Üretici Bayii ünvanıyla PVC kapı ve pencere imalatına başlamıştır. Bunun yanı sıra panjur, sineklik, alüminyum doğrama, merdiven korkulukları ve asma tavan işleri ile de hizmet alanını genişletmeyi başarmıştır.

2010

Sektöründe Lider

Zaman içerisinde büyümeye devam eden Güven Yapı, daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına Banaz Sanayi Sitesi’nde 1.000 metrekareden fazla kapalı alanda son teknoloji, bilgisayar destekli CNC sistemini faaliyete geçirmiştir.

2021

Fıratpen Uşak Ana Bayii

Şu an Fıratpen Uşak Ana Bayiisi olan Güven Yapı 4 tali bayiisi ile birlikte faaliyetlerini en iyi ve kaliteli şekilde sürdürmektedir.

30
yılı aşkın deneyim
45040
'den fazla müşteri
50020
'den fazla tamamlanmış iş
Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

Referanslarımız

Bizimle iletişime geçin!